Twist of Fate 30.Bölüm

Twist of Fate 30.Bölüm

    • Dizi Adı: Twist of Fate 2024
    • Ülke: Tayland
    • Bölüm Sayısı: 34
    • NOT; Dizinin mevcut bir İngilizce hazır alt yazısı bulunmamaktadır dızı vıdeo kaynaklı olarak çevrilmektedir.. Ve suan dizimiz güncel bir dizidir Kendi ülkesinde şuan bellirli bir takvimle yayınlanmaktadır kaynağın gelişine göre çevrilip yayınlanacaktır.
    • Tür: Romantik
    • Çevirmen: FKeNaN79
    • Süre: 42 dk
    • Oyuncular: Michael Pattaradet Sa-nguankwamdee, Thisa Varitthisa Limthammahisorn,Sky Maria Hoerschler,Aon Sarawut Martthong 
   DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 02 05 13 40 20 2

Twist of Fate Konusu:

İki farklı karakter iki ayrı kişi. Birisi olaylara sakin ve temkinli yaklaşan, olduğundan çok farklı görünen, etrafındakilerin playboy gözüyle baktığı, büyük ilaç şirketinin tek varisi Tawan. Diğeri ise tam aksine asabi, düşünmeden hareket eden, duygularında büyük karmaşıklık yaşayan, kendisini ve bütün hayatını işe adamış, hayatında tek önemli olan şeyi işi olarak kabul etmiş, gizli polis olarak bütün görevlerin üstesinden gelmiş Thiwa. ikisinin tek bir ortak özelliği var, tıpa tıp aynı yüze sahip olmaları. Bu iki karakterin yolları bir yerde kesişir bu her ikisinin de amacına yönelik bir anlaşma yapmaları için iyi bir fırsattır. Ve bu anlaşma ikisinin de bilmediği bir gerçeği gün yüzüne çıkaracaktır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.