Ultimate Note 34.Bölüm

Ultimate Note 34.Bölüm

  • Dizi Adı: Ultimate Note, Son Not
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 37
  • Yayın Günleri: Perşembe, Cuma, Cumartesi
  • Süre: 45 dk.
  • Çevirmen: Japon_Incisi
  • Oyuncular: Joseph Zeng, Xiao Yu Liang, Cheng Fang Xu, Liu Yu Ning, Liu Yu Han, Hankiz Omar

Ultimate Note Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Ultimate Note Konusu:

Wu Xie ve Wang Pan Zi, Gizemci Dokuzlu’nun Parcel Adası’na yaptıkları gezi sırasında gerçekte onlara ne olduğunu öğrenmeye çalışırken bir yandan da amcasının geçmişini merak ediyordur. Yine de, arkadaşı Zhang Qi Ling’in ( Xiao Ge) ortadan kaybolması, kalbine ağır bir yük getirir.

Wu Xie, kendisini çözmeye çalıştığı o karmaşık komplonun aynısının içinde bulur, ancak sonuçları vahim olacak gibi görmektedir. Yılmadan, bir yerden bir diğerine, ortaya çıkardığı ipuçlarını kullanarak ilerler, sonunda Xiao Ge ile yeniden bir araya gelir ve Wu Xie’nin eski tanıdığı Ah Ning ile arkadaşları Wang Pan Zi ve Pan Zi liderliğindeki başka bir kaşif grubuna katılır. Daha sonra Xie Yu Chen ve Hie Yan Jing ile Wu Xie’nin amcası da onlara katılır. Bu yolculuk sırasında Wu Xie,  Xiao Ge hafızasını tekrar kaybedince, yıkıcı bir darbe alır.

Kısa bir süreliğine eve döndükten sonra Wu Xie ve Wang Pan Zi, Xiao Ge’nin kaybettiği anılarını geri kazanmasına yardımcı olmak için Xiao Ge’nin geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenmeye karar verirler. Bu yolculuk onları başka bir maceraya sürükler ve kendilerini önceki seferlerine ve bazı karanlık sırları örtbas etmeye çalışan şeytani güce geri dönerken bulurlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

  1. Sema dedi ki:

    Eyy Allah’ım gene mi yilann 😩 bihtim vallahi birde garip yaratık çıktı başımıza ;’)