Undercover Affair 1-2.Bölüm

Undercover Affair 1-2.Bölüm 

  • Dizi Adı: Undercover Affair
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24 Bölüm (Birleştirilmiş 12 Bölüm)
  • Çevirmen: Gökyüzü Bisikleti
  • Süre: 10 dk. (Birleştirilmiş 20 dk)
  • Oyuncular: Leo Yang, Han Le Yao
  • DİZİ ANA SAYFA

Undercover Affair Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Undercover Affair Konusu:

Kuntai Grup’tan Sen, bir barda hostes Lingyi ile tanışır ve yolları kesişir. Aralarındaki etkileşim sırasında Sen, Lingyi’nin kazara birinin ölümüne sebep olduğu için hapse atıldıktan sonra erkek arkadaşı tarafından terk edildiğini öğrenir. Sen zamanla kendini bu iyi kalpli kıza çekilmiş bulur.

Bir gün Sen, Ling Yi’ye, Kuntai Grup’un suç faaliyetlerine sızmak için on yılını harcayan ve sonunda onları adalete teslim etmeyi uman gizli bir polis memuru olduğunu itiraf eder. Tehlikeli durumların ortasında, Sen ve Ling Yi’nin bağı birbirlerinde teselli buldukça büyür.

Lingyi’nin yardımıyla Sen, Kun’un karısı Elena’ya yakınlaşarak Kuntai Grubu’nun anlaşmaları hakkında gizlice önemli bilgiler toplar ve Kun ile Elena’nın tutuklanmasına ve ardından Kuntai Grup’un çökmesine yol açar. Ancak tutuklama sırasında Kun’un küçük kardeşi ve Chen ailesinin en öngörülemez üyesi Tai’nin kaybolması polisin endişelenmesine neden olur. Sen ve Lingyi’ye karşı bir komplo gölgeler içinde sessizce gelişmektedir…

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.