Unhating You 9.Bölüm

Unhating You 9.Bölüm

  • Dizi Adı: Unhating You
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: Bölüm sayısı henüz belli değildir.
  • Yayın Günler: BELLİ BİR YAYIN GÜNÜ YOKTUR.
  • Çeviren: b_shin
  • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm (instagram)
  • Süre: 1 saat 10 dk.
  • Yayın Günü; Haftada 2 Gün
  • Oyuncular: Pong Nawat, Fern Nopjir, Ohm Atshar
DİZİ ANA SAYFA

Unhating You Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Unhating You Konusu:

Rosana büyük bir şirkette muhasebeci olarak çalışmaktadır. Hasta annesinin sağlık harcamaları nedeniyle şirketinin patronuna borçlanmıştır. Covid nedeniyle kötüleşen ekonomi çalıştığı şirketi iflas etmenin kıyısına getirirken Rosana’yı da işsiz bırakmıştır. Bir gün şirketin patronu Thaiwin, Rosana’ya bir teklifle gelir. Bu teklifin sonucunda Rosana’nın borçları silinecek ve şirket iflastan kurtulacaktır. Ancak işler Rosana için o kadar olmayacaktır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Yasemin dedi ki:

  Aylar oldu.hala buz dizinin devamı gelmeyecek mi?

 2. Ezgi dedi ki:

  10.bolum ne zaman yayinlanir

 3. laylay dedi ki:

  emeklerinize saglık ama ceviriler cok geliyor. bir dizi bitmedn digerine baslamanız anlamsız

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Söyle söylıyeyım tek bır kısı cevırmıyor butun dızılerı bu diziyi başka bır arkadasımız cevırıyor oda özel hayatının yoğunluğuna göre dizi cevirisi yapıyor yani o halen bu dızıyı cevırıyor. Ve başka bir dizi çevirdiği yok çevirmen isimlerine dikkt edersenız hepsınde ayrı ısımler yazıyor… kimsenin bir dizisi bitmeden başka bir diziye başladığı yok yani evet biraz geçikiyor kendisi sağlık sektöründe çalışıyor ve biraz işeri yogun anlayışınızı bekliyoruz teşekkür ederim.

   1. laylay dedi ki:

    bilgilendirme için teşekkürler

 4. Esra dedi ki:

  Merhaba 10.bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz ne zaman yayınlanacak

 5. Zeynep dedi ki:

  Unhating you 10.bolum ne zaman yayinlanir

 6. Zeynep dedi ki:

  10.bolum ne zaman yayinlanir