Victoria Song ve Dylan Wang Yılbaşı Gecesi Gala Performanslarıyla “Roof on Fire”

Victoria Song ve Dylan Wang Yılbaşı Gecesi

Gala Performanslarıyla “Roof on Fire”

 

 

2024 kutlu olsun! Her zaman olduğu gibi, yeni yıla geri sayım birçok Yılbaşı Gecesi Galası ile dolu dolu geçti. Popüler 95 sonrası yıldızları Bai Lu, Zhao Lusi ve Esther Yu’dan Yang Zi’nin hit dizisi Lost You Forever’ın tema şarkısını söylediği performanslar vardı. Ancak özellikle bir tanesi var ki, aslında arkasında komik bir “hikaye” var.

screenshot 20240101 225533 instagram3573816686118717512

Hunan TV’nin bir parçası olarak Victoria Song ve Dylan Wang, hit şarkısı Roof on Fire’ın büyüleyici yorumuyla hiç beklemediğiniz bir “çift” oldular. Performanslarının izlenme oranı 2.7’ye kadar yükseldi ve Hunan’ın gecenin en yüksek izlenme oranını elde etmesine katkıda bulunanlar arasında yer aldı. Ne de olsa, Victoria’nın öpücük için eğildiği o sonu kim aşabilirdi ki? Gerçekten öpüşüp öpüşmedikleri trend konulardan biri haline gelirken, Dylan’ın Hello, Saturday (Dylan Wang’ın Only For Love ekibi ile katıldığı Happy Saturday bölümünü tr altyazı ile buradan izleyebilirsiniz) ailesinin geceye ev sahipliği yapan şok olmuş yüzlerinden bahsetmeye bile gerek yok.

Aralarında 11 yaş fark olan 36 yaşındaki aktris ve 25 yaşındaki aktörün kimyası o kadar uyuştu ki, birçok kişi onları bir jie di lian (Büyük Kadın Genç Erkek Aşkı)  dramasından bir sahne izliyormuş gibi görebilirdi, ancak bir başka önemli an da Dylan’ın yılbaşına özel programda, sahnede orjinal müziğe sırf Dylan’a özel eklenmiş olan “Der Der Der” kısımını mırıldandığı an olmalıydı. Reality şov Wonderland’de Dylan, Victoria’nın Roof on Fire şarkısının iki satırını söyledi ve müzik yerine “Der Der Der” şarkısını mırıldanmaya başladı. Bu anları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Victoria neden herkesin şarkısının o kısmında “Der Der Der” diye mırıldandığını sorduğunda Dylan, şarkının o ritmini çıkarmanın zor olduğu için bu şekilde söyledi. Dylan, Keep Running de dahil olmak üzere katıldığı diğer programlarda da “Der Der Der” ritmini mırıldanmıştı. Pek çok kişinin, orijinal şarkıcının Roof on Fire’ı başkasıyla sahnede seslendirirken “Der Der Der” nakaratını söylemesinin komik bulmasına şaşmamalı.

Dylan der der der kısmını mırıldandığı ve herkes bu şekilde söylüyor diye yılbaşına ve Dylan a özel olarak şarkı bu şekilde yeniden yılbaşı gecesi hayranlarının dinletisine sunuldu. Ortalığı yakıp kavuran bir o kadar da eğlenceli bu performansı şimdi hep birlikte tekrar izleyelim…

YouTube video

 

 

 

YORUMLAR

  1. Semanur dedi ki:

    Şarkıyı ben Dylan sayesinde keşfetmiştim ajsjsjjs aşırı iconic bir şarkı artık her şarkıyı duyduğumda nakarat kısmı der der der der şeklinde dylan’ın sesi yankılanıyor kulağımda wjxjsjxjs ve ortak sahnelerini izledim şarkı dahada harika olmuş bence (⁠^⁠3⁠^⁠♪

    1. MadBean dedi ki:

      😀 😀 bende aynı şekilde ne zaman şarkının nakaratını duysam istemsiz beynimde der der der çalıyor 😀