Wedding Impossible 3.Bölüm

Wedding Impossible 3.Bölüm

  • Dizi Adı: Wedding Impossible
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 12
  • Tür: Romantik, Komedi, Dram
  • Çevirmen: Dönence
  • Süre: 1 saat 10 dk
  • Oyuncular:  Jeon Jong Seo, Moon Sang Min, Kim Do Wan
  • DİZİ ANA SAYFA

Wedding Impossible Kore dizisi izle | Asyalog.com

Wedding Impossible Konusu:

Na Ah Jung figüran oyuncu olarak çalışıyordur. Bir oyuncu olarak yeteneklidir, ancak çalışmalarıyla hiç tanınmamıştır. Evli bir kadın rolü olarak oyunculuk deneyimi vardır, ancak gerçek hayatta, hayatın zorlukları ile yüzleşmekten flört hayatını geri plana atmıştır. Lee Do Han adında 15 yıldır tanıdığı bir erkek arkadaşı var.

Lee Do Han, LJ Grup’u yöneten bir chaebol ailesinin oğludur. Ailesi tarafından evlenmeye zorlanır ancak evlenemeyeceği bir sırrı vardır. Do Han, arkadaşı Ah Jung’a onun karısı ve ailesinin gelini gibi davranıp davranamayacağını sorar. Ah Jung teklifi kabul eder ve Do Han’ın karısı olarak hayatındaki ilk başrolü oynamaya hazırlanır.

O sırada ikili beklenmedik bir engelle karşılaşır. Bu engel, Do Han’ın küçük kardeşi Lee Ji Han’dır. Ji Han’ın, abisini LJ Grup’un halefi yapmaya niyetlidir. Ji Han amacına ulaşmak için çok çalışır, ancak planı abisinin ani düğün duyurusuyla bozulur. Ji Han şimdi abisinin düğününü engellemeye çalışır ve Yoon Chae Won’u abisinin potansiyel gelini olarak resmin içine dahil eder.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.