Welcome To Samdal Ri 15.Bölüm

Welcome To Samdal Ri 1.Bölüm

  • Dizi Adı: Welcome To Samdal-Ri
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Tür: Romantik, Komedi, Yaşam, Dram
  • Süre:1 saat. 10 dakika.
  • Oyuncular: Ji Chang Wook, Shin Hye Sun
  • DİZİ ANA SAYFA

Welcome To Samdal Ri Kore dizisi İzle | Asyalog.com

Welcome To Samdal Ri Konusu:

Bir zamanlar herkesin onunla çalışmak istediği ama itibarı yerle bir olduktan sonra kimsenin yüzüne bakmadığı bir fotoğrafçı ve işine olan tutukusu ve yanlış bilginin peşini bırakmamakta ısrar etmesi ve gerekirse patronuyla tartışmaktan çekinmemesi nedeniyle baş belası olarak ün salmış bir hava durumu tahmincisi.

Cho Yong Pil, Jeju’da haenyeo (deniz ürünleri toplayan kadın dalgıç) olarak çalışan annesini yanlış hava durumu tahmini sonucu kaybettikten sonra hava durumu tahmincisi olmaya ve memleketi Jeju’ daki insanları korumaya karar verir.

Cho Sam Dal’ın, birlikte büyüdüğü Yong Pil’in aksine Jeju’ da kalmak gibi bir niyeti yoktur. Seul’e gidip başarılı bir fotoğrafçı olma hedefi olan Sam Dal, Seul’de yıllarca moda fotoğrafçılığı sektöründe asistan olarak çalıştıktan sonra, sonunda Cho Eun Hye olarak tanınan başarılı bir fotoğrafçı haline gelir.  Ancak zirvedeki insanlar her zaman hedef olmuştur ve Sam Dal’ de bundan nasibini alır. Uğradığı bir iftira sonucu itibarı yerle bir olan ve inşaa ettiği her şey göz açıp kapayıncaya kadar yıkılan Sam Dal, insanların onu Eun Hye olarak değil de hâlâ Sam Dal olarak tanıdığı memleketi Jeju’ya geri döner.

Yong Pil ve Sam Dal’ın dostlukları zamanla hoşlantıya dönüşmüş ve gençken birbirlerine aşık olmuşlardır. Ancak onları ayıran bir olay nedeniyle birbirleriyle iletişimlerini kesmiş uzun yıllar boyunca birbirlerini bir daha hiç görmemişlerdir. Sam Dal’in memleketine geri dönmesiyle eski aşıklar yeniden karşılaşır ve bir zamanlar birbirlerine duydukları bazı hislerin hala eskisi gibi yerinde durduğunu fark ederler.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.