Well Intended Love (2019)

Well Intended Love (2019)

Well Intended Love

 • Dizi Adı: Well Intended Love
 • Bölüm: 20
 • Tür: Romantik Komedi, Gençlik, Aile
 • Süre: 45 dk.

Well Intended Love Konusu

Xia Lin (Wang Shuang), 21 yaşında üçüncü sınıf bir aktristtir. Hayali ülke genelinde tanınan, başarılı bir aktrist olmaktır. Bir gün sevgilisi tarafından aldatıldığını öğrenir ve baygınlık geçirir. Bu beklenmedik bayılmasından dolayı hastanede bir takım kontroller yapılır ve test sonuçlarına göre lösemi hastası olduğu ortaya çıkar. İyileşebilmesi için ilik nakli yapılması gerekmektedir.

Well-Intended Love Review (2019) ? Learn Chinese With Dramas
Şans eseri ilik uyumu sağlanan birisiyle tanışır. Bu kişi, dünya genelinde bir çok şirkete sahip, Ling Aile Şirketinin CEO’su Ling Yizhou’nun (Xu Kai Cheng) ta kendisidir. Xia Lin, Ling Yizhou’yu, iliğini kendisine vermesi için ikna etmeye çalışır. Bu gururlu CEO’yu ikna etmek için her yerde karşısına çıkar. Xia Lin sonunda Ling Yizhou’yu ikna etmeyi başarır. Ancak Ling Yizhou’nun bir şartı vardır; iliğini verme karşılığında evlilik sözleşmesi istemektedir. Başka çaresi olmayan Xia Lin, el mahkum bu teklifi kabul eder ve CEO Ling Yizhou ile sözleşmeli evlilik yapar.

Başlarda sözleşmeli olarak başlayan bu evlilik ilerleyen zamanlarda iki tarafında birbirine karşı duygular beslemeye başlamasıyla yön değiştirmeye başlar ve gerçek bir evliliğe doğru yön alır. Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Geçmişteki tesadüfler, ortaya çıkmaması gereken sırlar, beklenmedik tehlikeler, kontrol edilmesi gereken duygular…

Bölümler sayfanın en altındadır.

 

9f9ebdf53af888aeec3a63a389338589

Ling Yizhou (Xu Kai Cheng)

Kendisi, bütün dünya genelinde şirketlere sahip,köklü bir şirket olan Ling Aile Şirketinin CEO’sudur. Dışarıdan soğuk ve otoriter gibi görünse de, aslında içten içe çok düşünceli, duyarlı, romantik ve sadık bir adamdır. Büyükannesi, Ling Yizhou’nun artık bir an önce evlenmesini ve ona bir varis vermesini istemektedir. Chun Yan ve An Ran adında iki çocukluk arkadaşı vardır. Küçüklüklerinden beri herkes Ling Yizhou ve An Ran’ı birbirlerine yakıştırıyor olsa da, Ling Yizhou için An Ran sadece küçük bir kız kardeş gibidir. Bir takım tesadüfler silsilesi sonucunda Xia Lin ile evlenir.
858d64f379e9122945aefb87643e21bb

Xia Lin (Wang Shuang)

Xia Lin; 21 yaşında olan 3. sınıf bir aktristtir. Küçük küçük projelerde boy göstererek adım adım ülke genelinde tanınan bir aktris olma hedefine doğru ilerlemektedir. Ancak birgün baygınlık geçirip hastanelik olmasının ardından, yapılan bir kaç test sonucu lösemi olduğu ortaya çıkar ve bütün planları alt üst olur. İliği uyuşan tek kişinin o esnada iliğini vermek istemediğini öğrenen Xia Lin; hastane kayıtlarından gizlice bu kişinin bilgilerine ulaşır ve bu kişinin peşine takılır ve onu ikna etme planlarına başlar.

Karakter özelliklerine değinecek olursak, genel olarak saf, temiz kalpli iyi bir kızımız. Yeri geldiğinde şaşırmamıza, bu aklına nereden geldi diye sorgulamamıza neden olacak kurnazlıklarını da görüyoruz.

f3dade5f9f482ed3fe1677331d75d0b6

Chu Yan (Ian Yi)

Ling Yizhou’nun kardeşi gibi gördüğü, çocukluk arkadaşıdır. Chu ailesinin şirketinin varisidir. Aynı zamanda Xia Lin’in oyunculuk yaptığı şirkette yetenekli ve popüler bir oyuncudur. Geçmişten gelen bazı olaylar yüzünden babasıyla arası hiç iyi değildir. Xia Lin hakkındaki ilk izlenimi, onun servet avcısı bir kadın olduğu yönündedir. Ama zamanla Xia Lin ile vakit geçirdikçe ve onu tanımaya başladıkça onun hakkında ki düşünceleri değişecek hatta kızımıza karşı ilgi duymaya başlayacak. Bir nevi Ling Yizhou’nun gizli rakibi haline gelecek.

9d294ebd05438241af10c00e9def19f1

Wen Li (Huang Qian Shuo)

Wen Li, Ling Yizhou’nun sağ kolu; sekreteridir. Ling Yizhou’nun her türlü şahsi ve şirket işlerine bakmaktadır. Ling Yizhou’ya karşı çok sadıktır. Oldukça titiz ve düzenli biri olan Wen Li, dağınık ve savruk biri olan Jia Fei ile tanıştıktan sonra her şey karışacak, sarpa saracaktır.

Liu Jia Xi

Jia Fei (Liu Jia Xi)

Xia Lin’in en yakın arkadaşı, sırdaşı, can yoldaşıdır. Kendisi bir senaryo yazarıdır. Normalde Xia Lin ile birlikte yaşayan Jia Fei, Xia Lin’in Ling Yizhou ile evlenmesinden sonra evin kirasını ödemekte zorlanır ve Wen Li’nin de teklifi üzerine onun yanına taşınmak zorunda kalır. Birbirleriyle zıt karakterlere sahip bu iki insan aynı evi paylaşınca tabi ki farkına varmadan birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.

Well Intended Love 2. Sezon için Tık

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Yönetici-Editör
YORUMLAR

 1. Zülfiye dedi ki:

  Well intended love 2019 versiyonu indirme linki ekleyin lütfen!

 2. Zülfiye dedi ki:

  Well intended love 2019 s1(20 bölüm olan) indirme linklerini ekleyebilir misiniz? Ben daha sonra zamanım oldukça izlemek için film arşivime eklemek istiyorum.
  Lütfen lütfen lütfen ?

 3. SERRA dedi ki:

  bak bak bak şans eseri karşılaşma ve evlilik sözleşmesi vnflnfjvnfj

 4. AYŞE dedi ki:

  HARİKA BİR DİZİ.