Well Intended Love S2 14.Bölüm

Well Intended Love S2 14.Bölüm

Well Intended Love 2S 14.Bölüm

  • Drama Adı ; Well Intended Love 2.Sezon
  • Bölüm: 16
  • Tür: Romantik Komedi, Gençlik, Aile
  • Süre:45 dk.
  • Çevirmen; FKeNaN79

Well Intendede Love 2. sezon 14.Bölüm Linkleri Aşağıdadır…..

Her ne kadar birinci sezonun devamı olarak beklesekte, biz izleyicileri şaşırtarak çiftimizi paralel bir evrendeymişçesine sil baştan tanıştıran ve yeni bir maceraya sürükleyen bir sezon oldu bu sezon.

Bu sezonda da yine bir takım olaylar sonrasında sözleşmeli evlilik yapmak zorunda kalan çiftimizin sevimli atışmaları ve çekişmelerini izleyeceğiz.

KEYİFLİ SEYİRLER……..

YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Admin
YORUMLAR

  1. duygu dedi ki:

    Bu asistan ne saf ya adamı kandurdı kendi ysptı sürprizi ?yalnız diziden fena içim şişti niye izliyorsunuz dite sorarsanuz işk sezonu çok sevdim izleyim dedim atlayarak izliyorum yan çiftleri çok abartmıyor başrol bizimkiler onlar mı belli değil ilk sezonda onlara yer vermediler diye ilk sezonda ben bir oturuyoruşta 7.8 bölüm izliyordum finale dopru aksiyon oldu 2.sezonda daha aşk olur dedim burda daha çok abarttılar aksiyonu aşk sahneleri az bir de şimdi hafıza kaybı

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.