Well Intended Love S2 16. Bölüm Final

Well Intended Love S2 16. Bölüm Final

Well Intended Love 2S 16.Bölüm Final

 • Drama Adı ; Well Intended Love 2.Sezon 16.
 • Bölüm: 16
 • Tür: Romantik Komedi, Gençlik, Aile
 • Süre:45 dk.
 • Çevirmen; FKeNaN79

Well Intendede Love 2. sezon 16.Bölüm Linkleri Aşağıdadır…..

Her ne kadar birinci sezonun devamı olarak beklesekte, biz izleyicileri şaşırtarak çiftimizi paralel bir evrendeymişçesine sil baştan tanıştıran ve yeni bir maceraya sürükleyen bir sezon oldu bu sezon.

Bu sezonda da yine bir takım olaylar sonrasında sözleşmeli evlilik yapmak zorunda kalan çiftimizin sevimli atışmaları ve çekişmelerini izleyeceğiz.

KEYİFLİ SEYİRLER……..

YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Admin
YORUMLAR

 1. duygu dedi ki:

  Allahım bu ne güzel finaldi offf ????????izlediğime değdi 2.sezondan çok sıkılmıştım finale değdi 1.sezonun finali kötüydü 1.sezonun finali gibiydi çocuğuda gösterdiler sonunda keşke 1.sezonun devamı olsaydı beş bölüm bile 2.sezon olsa değerdi biraz gereksizdi baştan başlamaları kaderimiz bir demeye çalışmışlar. Final çok şahaneydi. 1.sezon kız biraz çirkindi saçını açınca beğeniyorum açsa ne gzl olur diyordum orda kötü giyiniyordu 2.sezonda saçına makyajına kıyafetine bayıldım.. Asyalog sitesine teşekkür ederim çevirdiğiniz için başka dizilerde görüşmek üzere ?

 2. Jenlisa dedi ki:

  En sevdiğim dizilerden biriydi çevirdiğiniz için teşekkürler artık çin dizilerini buradan izleyecem iyiki varsınız ??????

 3. zeliha dedi ki:

  ay dur ağlicam şimdi bu nasıl güzel bir son yaa

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.