When the Sky Falls 2.Bölüm

When the Sky Falls 2.Bölüm

  • Dizi Adı: When the Sky Falls
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: 13
  • Tür: Aksiyon , Tarihi , Romantik , Dram
  • Çeviren: MilkyWay
  • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm (instagram)
  • Süre: 1 saat 30 dk.
  • DİZİ ANA SAYFA

  WhatsApp Gorsel 2023 07 27 saat 09.08.25

  When the Sky Falls Konusu:

  Sarayut Sarayutphichai sürgün edilmiş varlıklı bir korgeneraldir fakat sürgün edilmesine rağmen iyi ve mutlu bir ailesi vardır. Sürgün cezası bittiği için ülkelerine dönme hazırlığı yaparlar. Korgeneral ve kızı Chompoo önce gidecekleri için Korgeneral’in evlatlık oğlu olan Thewarat, çok yakında görüşeceklerine dair Chompoo’ya söz verir. Fakat Korgeneral ve Chompoo eve dönüş yolunda saldırıya uğrarlar ve Korgeneral ölür. Ölmeden önce kızını ve bazı belgeleri bir tarihe kadar Köy Şefi Boonthong’a emanet eder. Ailesi Chompoo’nun da öldüğünü düşünerek aramayı bırakırlar. O sırada Köy Şefi Boonthong Chompoo’nun ismini değiştirip saklar ve büyütür. Yıllar sonra Thewarat ve Chompoo yeniden karşılaşır. Birbirlerini tanıyıp gizlenen oyunları çözebilecekler midir?

  ⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

  Önceki Bölüm

  Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. BanaNe dedi ki:

  armut dibine düsermis oglanda ayni gercek babasi gibi pisligin teki siginti geldigi aileye caka satiyolar ikiside ..ellerinize emeklerinize saglik

 2. Cherry Rayne dedi ki:

  Başrol beyimizin karakteri beni çok sinir etti bölüm boyunca kriz geçirerek izledim. Tay dizilerinde hep böyle oluyor iki karakter arasında sürekli kavga ve sürtüşme oluyor. Daha insancıl bir karşılaşma yaşadıklarını hiç görmedim ya da denk gelip mi izlemedim bilmiyorum. Bir de şey var kızlar ilk bölümler hep böyle güçlü sert bir imajla gösteriyorlar kendilerini ama daha sonra ay ay bir kıza dönüşüyorlar. Örnek veriyorum işte kız ilk başta çok iyi silah kullanıyor maşallah at da biniyor ileri ki bölümlerde bir çatışmaya girer bizim kudretli ve haşin erkeğimiz kurtarır falan yani biraz daha değişik şeyler aradığım bir dönemdeyim sanırım. Haa izletiyor mu izletiyor alışkanlıktan herhalde. Bir de bir ricam olacak bir iki kere yorum yazmak istedim ama yorum yazarken yazı kısmı beyaz oluyor yazılar da beyaz yazdığımı göremiyorum rica etsem bir düzenleme yapabilir miyiz? Emekleriniz için teşekkürler.

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Yorum yazacağınız zaman gece modundan çıkarsanız problem hallolur hemen yanında olan modu telrar gece moduna alabilirsin yorum için teşekkürler

   1. Cherry Rayne dedi ki:

    Gece modunda kullandığımı unutmuşum bir dahakine dikkat edeceğim. İlginiz için teşekkürler.