Xu Kai ve Tian Xiwei’yi Bir Kedi İblisi ve Kocası Hakkında Tarihi film “Moonlit Reunion” Dizisinde Baş rolleri canlandıracak

Xu Kai ve Tian Xiwei‘yi Bir Kedi İblisi ve Kocası Hakkında Tarihi film

“Moonlit Reunion” Dizisinde Baş rolleri canlandıracak.

 

 

Yapımcılığını Tencent ve Linmon Pictures’ın üstlendiği Moonlit Reunion (Gece Yarısı Döngüsü) 子夜归 dizisinin çekimlerine bugün, 2 Ocak’ta başlanırken oyuncu kadrosu da açıklandı. Dizi, her ikisi de Story of Yanxi Palace ve daha yakın zamanda New Life Begins adlı tarihi dramalarda ün kazanan Xu Kai ve Tian Xiwei’yi bir araya getiriyor.

GC0 BVaYAAjJ36

Hikaye Fu Hua 扶华 tarafından yazılan Bayan Mei’nin Kocasını Şımarttığı Günlük Hayatı 梅夫人宠夫日常 romanından uyarlandı. Chang’an’da geçen filmde, insan dünyasını yansıtan bir iblis şehri ile fantastik öğeler serpiştirilmiş tatlı bir romantizm izleyeceğiz gibi görünüyor. Xu Kai dik duruşlu memur Mei Zhuyu’yu canlandırırken, Tian Xiwei geceleri kediye dönüşen oyuncu ve açık sözlü Wu Zhen’i oynuyor. İkili sonunda barışı ve geleceği korumak için el ele verir.

GC4pW3YbwAALUpY

 

Xu Kai, başarılı ya da başarısız olabileceği pek çok tarihi filmde rol alıyor. Kendisini 35 yaşındaki aktris Jing Tian ile eşleştiren son filmi Wonderland of Love, ünlü yazar Fei Wo Si Cun’un hikayesiyle hoş bir sürpriz oldu. Bu kez 28 yaşındaki aktör iki yaş küçük Tian Xiwei ile eşleşiyor. Eğlenceli bir konsepte benziyor ve umarım iyi sonuçlanır. Görseller kesinlikle şimdiden tavan yapmış durumda. Aktris Wang Jiayi, Wu Junting, Yi Daqian, Fan Shiran ve Shan Jingyao’dan oluşan oyuncu kadrosuyla birlikte özel bir başrol üstleniyor.

jQAxZJ 3f

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.