Xu Kai Yeni Kız Arkadaşıyla Otele Girerken Yakalandı

24.12.2022
7.254

Xu Kai Yeni Kız Arkadaşıyla Otele Girerken Yakalandı

 

27 yaşındaki Çinli aktör Xu Kai (許凱), Story of Yanxi Palace <延禧攻略>’daki yakışıklı görünümüyle yıldız oldu. Royal Feast <尚食> ve She and Her Perfect Husband <爱的二八定律> Dizilerde  en iyi aktrislerle birlikte olan Xu Kai, güzel aktrist  Bai Lu (白鹿) ve Zhang Nan (张南) ile ilgili söylentiden sonra . Şuan, görünüşe göre ajansının en yeni sanatçısı Zhao Qing (赵晴) kalbinin anahtarını elinde tutuyor olabilir.

Xu Kai 3

Xu Kai, bir kadın eşliğinde bir otele giderken  görüldü. Paparazzi, Xu Kai’nin hemen heyecanla kollundan tutan bir kadını almak için metroya gittiği bir video yayınladı. El ele tutuşup tatlı bir şekilde otele döndüler. Ertesi gün, birbiri ardına  otelden ayrıldılar, ve devamında  Xu Kai onu dikkatle tekrar metroya geri götürdü.

Paparazzi, videodaki kadının adında iki karakter olduğunu ortaya çıkardı ve netizenler onun Zhao Qing olduğundan şüpheleniyor. Palace: Devious Women <一纸寄风月> ve Magic Grocery Store <法術的雜貨鋪> gibi birçok tarihi dizide rol almıştır.

Xu Kai Zhao Qing

Netizenler, sosyal medyada yorum yaparak ikilinin ajansın kurucusu Yu Zheng (于正) ile ilişkilerini bildirip bildirmediğini sordu. Zhao Qing’in birçok fotoğrafını paylaşarak, “Bunu çok uzun zamandır mı bekliyordun? Neden gelip bu güzel kadına bir bakmıyorsun? O güzel ve iyi rol yapıyor!” Yu Zheng söylentileri reddetmediği için netizenler bunun Xu Kai ve Zhao Qing’in ilişkisinin söylenmemiş onayı olduğundan şüpheleniyor!

 

Kaynak Jayne star

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

  1. Asideni dedi ki:

    “>Xu Kai >” Mutlu olursun insallah