Yesterday Once More (2023)

Yesterday, Once More (2023)

  • Film: Yesterday, Once More / Dün, Bir Kez Daha
  • Ülke: Çin
  • Süre: 1 saat 40 dk.
  • Tür: Romantik, Fantastik
  • Çevirmen: MadBean
  • Oyuncular: Chen Fei Yu, Zhou Ye, Zhao Xiao Tang, Sun Tian Yu

Yesterday Once More (2023) Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Yesterday Once More Konusu:

Eğer zamanda geriye gitme şansınız olsaydı en çok ne yapmak isterdiniz? Pişmanlıklarınızı mı telafi ederdiniz? Yoksa asla olmaması gereken bir hatanızı geri mi alırdınız? Her şeyi yoluna koymak için nasıl bir bedel ödemeye razısınız?

Yıllar önce birbirleriyle bütün iletişimleri kopan ve bir daha birbirlerini bulamayan, çocukluk aşıkları Gu Yuxuan ve Han Shuyan yıllar sonra şans eseri bir arkadaşlarının düğününde yeniden karşılaşırlar. Birbirlerini yıllardır arayan çift birlikte geçirdikleri kısa bir süreden sonra aşk yaşamaya başlar. İlişkileri çok mutlu ilerlerken, Gu Yuxuan’ın doğum gününde yaşanan beklenmedik bir olay sonucu gizlenen bazı sırlar açığa çıkar ve ikili tartışırlar. Tartışma sonrası erkek arkadaşına kırgın şekilde ayrılan Han Shuyan bir kaza geçirir. İşte her şey o andan itibaren başlar. Sevdiği kadının gözleri önünde kaza geçirdiğini gören Gu Yuxuan büyük bir pişmanlık yaşar. Gu Yuxuan eve geri döndüğünde sevgilisinin kendisine doğum günü için hazırladığı süprizi ve doğum günü pastasını görür. Derin bir pişmanlık içinde olan Gu Yuxuan sevgilisinin hazırladığı pastadaki mumu yakar ve içten bir dilek diler; “Lütfen Shuyan’ın bana geri dönmesine izin ver.  O geri geldiği sürece her şeye razıyım.” Ve bir mucize gerçekleşir. Gu Yuxuan  uyandığında kazanın gerçekleştiği günün sabahına uyanmıştır. Şimdi elinde her şeyi yoluna koyabileceği bir şansı vardır. Yoksa kader gerçekten o kadar kolay değiştirilebilir midir?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.