You Are My Heartbeat 1.Bölüm

You Are My Heartbeat 1.Bölüm

YORUMLAR

 1. hazan dedi ki:

  Alışveriş merkezi değil sanırsın askerlik kampı

 2. Caner Demir dedi ki:

  Dizinin özet yazısında kurduğunuz cümlelere hiç baktınız mı ? Korkunç yazım hatalarıyla dolu ! Yaptığınız işe biraz saygınız olsun, ilköğretim çocuğu o hataları yapmaz. Nokta, virgül hak getire, her şey birbirine girmiş vaziyette.Yetmezmiş gibi, sözcükleri bile doğru yazamıyorsunuz. Gel de bu siteyi ciddiye al şimdi !

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Sen yeterince bakmışsın bize gerek yok bu kadar insan okuduğunu anlıyor ama bir sen mi anlayamadım. Münakaşaya girmeye bile gerek yok Türkçe dersinde değiliz demi? Yada yazılı sınavda. Mümkünse bizi ciddiye alma ve izleme. Onlarca çevirimiz var bu şekilde mi yermeye çalışıyorsun? Amacının ne olduğunu yaz bizde bilelim, boş yere hiç gereksiz yorumlar yazma. Ciddiye alma mevzusuna gelince bu dizinin bir çok sitede otomotik çevirisi bulunmak git onları izle ( Tabi anlaya bilirsen) rica ediyorum bizi ciddiye alma ve gelme senin dilbilgini bozmayalım biz en iyisi.

 3. Remzi dedi ki:

  Teşekkür ederim admin 😄😄

  1. Jessi dedi ki:

   İnsanlara bu kadar hakaret etme hakkınız yok ben o kişinin yerinde olsam sizi şikayet ederdim ve gerekirse avukat tutardım ne terbiyesiz insanlarınız sizi kınıyorum