You Are My Hero 21.Bölüm

30.05.2021
1.885
You Are My Hero 21.Bölüm

You Are My Hero 21.Bölüm

 • Dizi Adı; You Are My Hero (2021)
 • Ülke: Çin
 • Tür: Romantik, Polisiye, Tıbbi
 • Bölüm sayısı: 40
 • Çevirmen: MadBean

You Are My Hero 21.bölüm izleme linkleri aşağıdadır.

Dizimiz, büyük bir kuyumcuda gerçekleştirilen bir soygun ile başlıyor. O zamanlar daha yeni üniversiteye başlamış, tıp 1. sınıf öğrencisi Mi Ka, ailesine hediye almak için gittiği kuyumcuda, kendisini bir soygunun ortasında buluyor. Özel harekat polisleri ve kurtarma timleri hemen harekete geçiyor ve kuyumcuya bir operasyon düzenliyorlar. Özel harekat polisleri, takım lideri Xing Kelei, son derece profesyonel bir performans sergiliyor ve ekibiyle birlikte soyguncuları etkisiz hale getiriyor. Genç kızımız Mi Ka’yı da kurtarmış oluyor tabi ki.
Bu iki gencin hikayesi orada yazılmış oluyor ve ilerleyen yıllarda tesadüf eseri tekrar karşılaşıyorlar. Kızımız, genç polis üzerinde önemli bir etki bırakmış olmalı ki, yakışıklı polis kızımızı hala hatırlıyor. Ama kızımız polisi tanıyamıyor.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

 1. Zeynep dedi ki:

  Son bir kaç bölümdür özellikle sevgili olduktan sonra çene kaslarım ağrımaya başladı bu ikiliyi izlemek çok eğlenceli meslekleri çok ciddi ama kendileri ŞAPŞAL ve KOMİKLER……????

  1. Yakamoz dedi ki:

   Sırıtmaktan çenem ağrıdı

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın