You from the Future 24.Final Bölüm

You from the Future 24.Final Bölüm

  • Dizi Adı:You from the Future
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Tür: Romantik , Bilimkurgu
  • Yayın Günleri: Dizi Günceldir. Bölümleri geldikçe çevrilip yayınlanacaktır.
  • Çevirmen: FKeNaN79
  • Süre: 30 dk
DİZİ ANA SAYFA

Whatspp Gorsel 2023 08 07 saat 20.44.48

You from the Future Konusu:

Yeni bir üniversite mezunu olan Xia Mo, popüler bir blog yazarı olmayı hayal ediyordur. Bir teknoloji şirketinin CEO’su Shen Jun Yao tarafından içine bilimsel ekipmanlar kurulan ailesinin kıyı evini geri almaya karar verir. Görüşmelerin ardından Xia Mo ve Shen Jun Yao, evi paylaşmayı kabul eder. Şaşırtıcı bir şekilde Xia Mo, yaklaşan “C İstasyonu”ndaki işinin Shen Jun Yao’nun şirketi StanTech ‘de olduğunu keşfeder.

Birlikte yaşarken, başlangıçta birbirlerini sinir bozucu bulurlar. Birlikte yaşadıkları evdeki “Starlight” adındaki akıllı bir robot, Xia Mo’yu sahibi olarak tanır ve Shen Jun Yao, onun sevimli özelliklerini yavaş yavaş ortaya çıkarır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.