Bad Romeo 8.Bölüm

Bad Romeo 8.Bölüm

Bad Romeo 8.Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

 1. serap dedi ki:

  baya kıza zor durumda kalacak gbi çevresi düşmanlarla dolu ..d

 2. serap dedi ki:

  blzlm kız hayla aşık ondan kıyamyr ama hırs kin nereye getircek bakalım .dd

 3. serap dedi ki:

  haklısın pınar tayland dizileri intikam temalı hep başroldeki kızı çok severim yayayı hep dizilerini izlemişimdir ama intikam temalı olsada güzel oluyor seviyorum ben tay dizilerini.dd

  1. pınar dedi ki:

   yaya nın kluen cheewit adlı dizisi de intikam temalı. ama oradaki adamın karakteri bizim romeo dan daha ahlaklı ve adalet düşkünü bir adam. elinde pek çok fırsat olmasına rağmen kıza bu adam kadar zarar vermedi. yaya dizide sevdiği kadını öldürse de, yeri geldi onu korudu. ama bu kla en kötüsü. yani inşallah pişman olma süresi bir bölümde geçiştirilmez.

   1. Fkenan79 dedi ki:

    Aslında Khim’in 8 bölümde o küreği alıp Allah Ya sana ya bana
    deyip yermisin yemezmisin demesi vardı Khimin ama neyseeeeeeeeeeeeeeeeeee……..

    1. pınar dedi ki:

     kla tam dayaklık.ben de isterim dayak yemesini. hem kendini yedi yıl ölü göstermiş , hem gitmiş sevgili edinmiş hayatını kurmuş neyin intikamı.

 4. pınar dedi ki:

  bu arada başroldeki adama gıcık oldum. üvey annesi ile aralarında bir ilişki var gibi. kadının saçlarını kurulamalar, ona kolye hediye alıp takmalar. çok sapıkça. üstelik sai khim in kuzeni ile de yatabilir. belli yani. aslında kendi yaptıkları asla affedilmeyecek şeyler. bütün bu pislikleri taylandlılar nasıl kabul ediyor acaba?

 5. pınar dedi ki:

  kızın nişanlısı ileriki bölümlerde kızın en yakın arkadaşına aşık olacak çok belli. başrol adamı o model kadından hoşlanıyor. kafa karışıklığı falan yaşayabilir. son bölüme kadar o kıza aşık adamı oynar son bölümde başroldeki kızın masum olduğunu öğrenir. tabi 16 bölüm kıza işkence ettikten sonra şimdiden stres oldum. neden hep kadınlar tay dizilerinde ezilip hırpalanıyor ki? affetmek onlara kalıyor.

 6. serap dedi ki:

  oğlan sonra çok pişman olacak kızın hiç günahı yok öfkeyle kalkan zararla oturur derler o hesap nişanlısı ne biçim çıktı ya.dd

 7. pınar dedi ki:

  gidişata bakılırsa sai khim in başına kötü şeyler gelecek. bol nefretli , bol hakaretli , bol saldırılı bölümler bizi bekliyor. kla zaten daha önce acı çekmiş artık güçlü ve intikamını alacağı için , artık onun acı çekmesi değil nefreti olacak gibi ama olan kıza olacak.

 8. pınar dedi ki:

  sai khim başroldeki adamdan daha yalnız göründü gözüme. bir nişanlısı var ve babasına bile nişanlandığını söylememiş anlaşılan. arkadaşı zaten onu kandırıyor. babası değer vermiyor, kuzenleri düşmanı. başroldeki adam ve onun etrafındaki herkes bu kızın düşmanı. sarınırm diğer tay dizilerindeki gibi kızın başına pişmiş tavuğun başına gelenler gelecek son bölümlerde biraz toparlamaya çalışacaklar gibi. gidişatı şimdiden okuyabiliyorum. adamın nefreti o kadar bariz ki iki bölümdür zerre aşkını göremiyorum. resmen kızı hastanelik etti.

 9. pınar dedi ki:

  sarınım sai khim ve kla hala evli , kardeşi karın dediğine göre. ama bir şey kesin ki adam bayağı nefret dolu. o kadar dizi seyrettim bu kadar nefret dolusunu görmedim. sarınım o top model kızla evlenme aşamasına kadar gelir. ondan hoşlanıyor gibi. baş rol bizim kız ama bu diziye nedense hiç güvenmiyorum. yeni bölüm için teşekkürler.

 10. serap dedi ki:

  size hayranım admin iyki varsnız .dd

 11. serap dedi ki:

  çook teşekkürler admin.dd

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.