Because of Love (2023)

Because of Love (2023)

Because of Love (2023)

 • Dizi Adı: Because of Love
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: 18
 • Yayın Günler: BELLİ BİR YAYIN GÜNÜ YOKTUR.
 • Çeviren: FKeNaN79
 • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm (instagram)
 • Süre: 1 saat 27 dk.
 • Oyuncular: James Ma, Pie Rinrada Kaewbuasai, Judo Tantachj

Because of Love (2023) Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Because of Love Konusu:

Ring, etrafındaki insanları herhangi bir tehlikeden kurtarmasına izin veren yeteneği sayesinde Singh’in ailesi tarafından evlat edinilir. Singh ile evlenmesine karar verilince kaçmaya karar verir çünkü aileyi hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyordur. Şimdi yabancı bir müşteri için koruma olarak çalışıyordur.

Singh, yirmi yaşındayken ailesinin işini devralır. O katı ve zeki bir adamdır. Ama rakibi tarafından sürekli zarar görüyordur, bu yüzden kendini koruması için Nuring’i geri alması gerekmektedir.

Ring, Singh’e döndükten sonra, onu büyüten bu aileye olan şükran borcunu ödemek için, Singh’in rakibinin kızı için koruma olmalı ve aynı zamanda Singh’i korumak için Singh ile bir ilgisi yokmuş gibi davranmak zorundadır. Ancak Singh, Ring’e bir şey olmasından korktuğu için bunu yapmasını istemez ama büyükbabası yüzünden bunu kabul etmek zorunda kalır. Başlarından geçen bir çok tehlikeli olayı sırt sırta vererek bir bir atlatmaya başlarlar, tabii bu birliktelik yavaş yavaş kalplerini de birbirine bağlar.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Yönetici-Editör
YORUMLAR

 1. vediha dedi ki:

  bu dizi bekliyoru ama ayda 1 bülüm yayınlıyorsunuz cin diziler daha çok önem veriyorsunuz

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Yanılıyorsunuz dizinin alt yazı kaynagı bulunmamakta bu yuzden beklıyoruz kaynakda duzgun bır kaynak değil videoya gömülü yazı ve bu yazıyı tek tek yazıp zamanlamak gerekiyor kaynak gelınce hemen yapıyoruz hızlı gelen alt yazıları ise hazır bir metin belgesı oluyor sadece yazıları türkçeye cevirip hızlıca yayınlıyoruz ve genelde Çin dizilerinin hepsinin alt yazısı oluyor çok nadir alt yazısız Çin dizisi oluyor Forever Love mesala alt yazısı yok hemde ıngilizce kaynağı çok kötü ama 10 dk bır dızı ve çinçe bilgisi olan arkadaşlarla birlikte çevirisi yapılıyor ama bahsettiğiniz dizinin hiçbir kaynağı yok ve dizi 1,5 saat umarım anlarsınız gelınce hemen çevirip yayınlıyoruz…

 2. Emel dedi ki:

  bu dizinin devamı gelmeyecek herhalde izlemeyi bırakalım mı

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Dizi Gelecek ama kaynak gelmiyor suan kaynağı bekliyorum kaynak geldiğinde hemen yayınlanacak

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın