Dating In The Kitchen (2020)

Dating In The Kitchen

 • Dizi: Dating in the Kitchen
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 24
 • Süre: 45 dakika
 • Çevirmen: ZeytinliBalon
 • Oyuncular: Zhao Lusi,

Konusu:

Bu dizi, büyük bir yaş farkı olsa da benzersiz bir çift olan Gu Sheng Nan ve Lu Jin arasındaki aşk hikâyesini anlatıyor.

Gu Sheng Nan, 5 yıldızlı bir otel olan Bauhinia Hotel’in mutfağında yardımcı olarak çalışmaktadır. Yemek pişirmede bir dahi olmasına rağmen, prestijli otelin hiyerarşik ve son derece rekabetçi mutfağında yeteneklerini gösterme şansı verilmiyor. Daha da kötüsü, talihsiz bir kaza sonucu yakında patronu olacak, keskin dilli CEO Lu Jin’in tarafından yanlış anlaşılır.

EQXkm 4f

Bölümler Sayfanın Altındadır.

Bir iş dâhisi olan Lu Jin (Namıdiğer Titiz Lu), zor kararlar vermekten korkmaz. Bauhinia Hotel’ni kötülemeye hazır olan Lu Jin, mutlu bir kaza sonucu Sheng Nan’ın yemeklerinden birini tadınca fikrini değiştirir. Sert bir gurme olan Lu Jin, Sheng Nan’ın aşçılık becerilerinden çok etkilenir veyeteneğini hemen fark eder.

Bir dizi tesadüfle Gu Sheng Nan, Lu Jin’e borçlu olur ve onun için yemek yaparak borcunu ödeme fırsatını yakalar. Yemek sevgisini paylaşan bu çift, beklenmedik bir bağ oluşturmaya başlar ve bu bağ da onları hiç beklemedikleri bir yere götürür.

Borçlu alacaklı olarak başlayan bu ilişki bakalım nereye gidecek?
Karakterlerimiz:

Gu Shengnan, küçükken ailesi boşandığı için dedesi tarafından büyütülmüştür.21 yaşında 5 yıldızlı otelde Bauhinia Hotel’in mutfağında yardımcı olarak çalışıyordur. Çok genç olsa da yemek pişirme ve yeni tatlar yaratma konusunda çok yeteneklidir. Biraz küstah olsa da şen şakrak, iyimser bir kızdır.

0dy5e 3f

Lu Jin, Lu Jin, 36 yaşında Zheng Hong Group’un CEO’sudur. Lu Jin, bir işadamı olarak kariyerine uygun, mantıklı ve biraz duygusuz olmak için eğitilmiştir. Lu Jin oldukça seçici bir gurmedir ve kendisini yemek konusunda tatmin etmek oldukça zordur. Ama bu iş Gu Shengnan için çok kolay.

Meng Xinjie/Richard, Lu Jin’in hem arkadaşı hem de asistanıdır. Patronuyla komik ve eşsiz bir ilişkisi var. Lu Jin’in ergen aşık hallerine katlanmak zorunda kalan bir gariban. Eğlence kulüplerini çok sever ve bu sayede Xu Zhaodi ile tanışır.

Xu Zhaodi / Celine Xu, Gu Shengnan’ın en iyi arkadaşlarından biridir ve zengin bir adam bulmayı hayal eden bir halkla ilişkiler müdürüdür. Eğlence kulüplerine gitmeye çok seven Zhaodi birçok erkekler tanışmıştır ve onların ucuz tavlama laflarını ezberlemiştir bile. Bu yüzden Zhaodi etkileme konusunda Meng Xinjie’nin işi oldukça zordur.

Cheng Ziqian, Gu Shengnan’ın çocukluk arkadaşıdır ve Gu Shengnan’an için abiden farksızdır. Yurt dışında okuyup orada çalıştıktan sonra geri dönüp Gu Shengnan’ın çalıştığı otelin yeni genel müdürü olur.

Gao Quanan, Gu Shengnan’ın hem yakın arkadaşlarından biri hem de annesinin kuzenidir. Kendi dükkanı olan bir modacıdır. Başta Gu Shengnan olmak üzere çoğu kişi gelip ondan aşk hayatları için tavsiye ister.

Li Man, Lu Jin’in yetenekli yardımcısıdır. Uzun zaman Lu Jin’le çalışmaktadır ve Lu Jin onu iş ortağı olarak görüyor. Li Man profesyonel bir bakış açısına sahip ve soğuk görünüyor ancak Lu Jin’e karşı gizli duyguları vardır.

pz5B8 3f

Çevirmen Görüşü: İlk bakışta başrollerin arasındaki büyük yaş farkı göze çarpıyor ama başrollerin komik ve aşık halleri, aralarındaki uyum size bu farkını unutturacak. Lu Jin’in ergen aşık halleri ve Gu Shengnan’ını mutlu etmek için yaptığı şeyler eminim sizi çok güldürecek. Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla gayet güzel, eğlenceli dizi.

Şimdiden iyi seyirler dilerim 🙂

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm22.Bölüm23.Bölüm24.Bölüm Final
YORUMLAR

 1. Bahadır dedi ki:

  Merhaba bu bölüm çok güzelmiş

 2. Tuba dedi ki:

  Diziye yorum neden yapılmamış bence dizi çok güzel başta konusunu okuyup izlemek istememiştim şu an 5. Bölümü bitirdim ve bu bölüme kadar yüzümde gülümseme ile izledim çevirmen arkadaşımızın da emeğine sağlık

 3. Wei Wuxian'ın kolum kadar beli dedi ki:

  Bu dizi hakkında öyle böyle öneri almadım. Artık merak üzerine başlamaya geldim