Devil in Law 13.Bölüm

Devil in Law 13.Bölüm

Devil in Law 13.Bölüm

 

Dizi Adı: Devil in Law (2023), Hukuktaki Şeytan,สะใภ้สายสตรอง, Dewil İn Law 12.Bölüm
Ülke: Tayland
Bölüm; 13
Türler: Komedi , Romantik
Süre: 1 saat. 30 dk.
Edit ; Kore editlerim
Çevirmen: FKeNaN79 (1-10), MadBean( 11-17)

devil in law 01

Devil in Law Konusu; 

Pawinee’nin kız kardeşi Srikanda, babasının kendisiyle gurur duyduğu güzel bir kadındır. Noppanai’ye aşık olmuş ve babasının onaylamamasına rağmen kaçarak evlenmeye karar vermişlerdir.

Her iki Aile bu evliliği istemese de Nai Ve Da kendi Hayatlarında beraberken mutludurlar..  Nai işi dolayısıyla ailesinden devamlı uzaktadır buda bu evliliği istemeyen Nai’nin ailesi için büyük bir fırsattır. Nai’nin Annesinin Da’ya verdiği ceza ölümle sonuçlanır ..

Pawinee Amerikada mastarını yapıp evine döndüğü gece kardeşinin yaşadığı kötü olayı öğrenir ölmeden önce kardeşinin son dileğini gerçekleştirmek için Nai’yle evlenir ve kız kardeşinin yaşadığı yere taşınır ve Nai’nin annesi ve kız kardeşiyle kavga etmeye başlar. Ablasının yaptığı gibi onlara boyun eğmez ve böylece intikamı başlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》<strong>OKRU ve MAİL.RU</strong>  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

  1. Asideni dedi ki:

    öncelikle Cevri icin tesekürler. artık final olsa deme modundayim bu at suratlı kadininin suratını görmek istemiyorum pis bir karakter. kötü karakterli oynadigi icin dünya güzelide olsa güzelini bes para etmez icinde vicdan olmazsa.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.