Dilruba Dilmurat, Johnny Huang’ın Doğum Günü’nü Kutladığı İddiasıyla Öfkeleniyor

Dilruba Dilmurat, Johnny Huang’ın Doğum Günü’nü

Kutladığı İddiasıyla Öfkeleniyor

 

Dilruba Dilmurat’ın (迪麗熱巴) Johnny Huang (黃景瑜) ile ilişkisi olduğuna dair söylentiler, ikilinin Şanghay’da Johnny’nin doğum gününü kutlarken görülmelerinin ardından ortaya çıktı. Johnny’nin geçmişteki ilişki tartışmaları nedeniyle, birçok hayran Dilraba’nın kariyerini aşk için feda ettiğine dair endişelerini hızla dile getirdi!

İki sanatçı ilk olarak 2019’un draması Love Designer <幸福,觸手可及>’da birlikte çalıştıktan sonra tanıştı. İlişkilerinin zirvesindeyken, Dilruba aniden dokuz ay boyunca medyadan kayboldu ve bu da aktrisin gizli bir evliliği ve hamileliği olduğu spekülasyonlarına yol açtı. Karışıklığa ek olarak, Johnny eski karısı Wang Yuxin’e (王雨馨) fiziksel saldırıda bulunmakla suçlandı.

Dilruba ve Johnny ilişkilerini doğrulamamış olsalar da, keskin gözlü internet kullanıcıları Dilruba’nın Weibo’daki konumunun 29 Kasım’da Şangay olarak listelendiğini fark etti. Johnny’nin 30 Kasım’daki doğum gününden hemen sonra Dilruba’nın konumu Heberi olarak değiştirildi, ancak stüdyosu Hebei’deki faaliyetlerine dair herhangi bir fotoğraf paylaşmadı. İnternet kullanıcıları Pekin Daxing havaalanının konumunun genellikle Heberi olarak kaydedildiğini belirttiklerinden, Dilruba’nın Johnny’nin doğum günü için Şanghay’a özel bir gezi yaptığı tahmin edildi.

 

Dilraba and Johnny Huang were suspected of being in love, fans asked the studio to disprove the rumor. - CPOP HOME

Hayranlar bu haber karşısında hayal kırıklığına uğradı ve çiftin dört yıllık söylenti ilişkisi boyunca Dilraba’nın her zaman Johnny’yi ağırlayan kişi olduğuna dikkat çekti. Johnny, Love song in Winter <冬至> için Şangay’da çekim yaparken, Dilraba sık sık Johnny ile birlikte olmak için seyahat ederdi. Dilruba 2020’de You Are My Glory‘yi doldururken, Dilruba Changzhou’da Johnny’yi ziyaret ederken görüldü. Dilruba geçen yıl dokuz aylık bir ara verdiğinde, Johnny çekimler için X’an’da kaldı.

Hayranlar ayrıca Johnny’nin Wang Yuxin ile olan tartışmalı geçmişine de değindi. Sadece birkaç gün önce Wang Yuxin Weibo’ya bir bomba bıraktı ve dostane bir boşanma yaşadığını ve boşanma nedenini açıklarsa Johnny’ye 200 milyon Çin yuanı tazminat ödemek zorunda kalacağını açıkladı. Johnny’yi egoist olmakla suçlayarak, imajını korumak için elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen kendisini hayranlarından korumak için hiçbir şey yapmadığını söyledi.

Birçok internet kullanıcısı Dilruba’nın Johnny’nin doğum gününü kutlamak için Şanghay’a yaptığı iddia edilen seyahatle ilgili olumsuz görüşlerini dile getirdi. “Bu ikili resmi bir açıklama yapmalı ve haber yapmayı bırakmalı. Belli ki bir ilişkileri var. Hayranların tavsiyelerini dinlemezseniz, işler karışır. Onların bir aşk beyni var ve tüm tavsiyeler sağır kulaklara düşüyor.”

 

Kaynak;Upmedia

 

Haberle ilgili bazı netizen yorumları;

  • Bu hayranların sanatçılarının kontrolünden çıkmaları gerekiyor. Dilruba ve Johnny size hiçbir şey borçlu değil. Eğer bir ilişkileri varsa, bu onların bileceği iş. Bu hayranlar kimi kimin için istedikleri konusunda çok kuruntulu ve otoriterler. Bir dakika, haha, Johhny’nin Boys Love ilişkisi olduğunu sanıyordum, Onun geçmişi onun geçmişidir. Eski karısının onun hakkında söyleyecek suçlayıcı bir şeyi varsa, konuşması ya da ağzını kapatması gerekir. Ishe, boşanmaları hakkında konuşursa Johhny’ye para ödemek zorunda kalacağını söyledi. Johhny’nin elinde mal olması mümkün mü? Yoksa neden ona ödeme yapmak zorunda kalsın ki? Bu hayranların uyanması gerek, yani gerçekten uyanması, hem de çok.

 

  • Dürüst olmak gerekirse, sıkı hayranların aklını ya da kalbini hiçbir zaman anlayamadım… Hiçbir idolün, idolü sahiplenecek kadar büyük bir hayranı olmadım. Hatta idolün özel hayatının beni etkilemesine bile izin vermedim. Hayranlık kültürü ezelden beri var, bazıları Tanrılar gibi tapınma noktasına ulaşıyor. Neden bir insan kişisel olarak bile tanımadığı birine kendini kaptırsın ki? Onlarla ilgili küçük haberler için çıldırır. Ve açıkçası onları tanımayan idoller için hayran savaşları başlatırlar. Bu sadece anlamadığım bir çılgınlık. Kendi hayatımla o kadar meşgulüm ki, bir yabancının hayatına kafayı takacak vaktim yok. Benim için çok garip.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.