I May Love You 21.Bölüm

I May Love You 21.Bölüm

  • Dizi Adı: I May Love You/ Seni Sevebilirim
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Süre: 50 dk
  • Yayın Günleri: Dizi günceldir kaynak geldikçe çevrilip yayınlanacaktır.
  • Çeviren: GökyüzüBisikleti & htcnws & Lotus (Büşra Erol) & MadBean
  • Oyuncular: Wei Zhe Ming , Huang Ri Ying , Yang Shi Ze , Zhang Mu Xi
DİZİ ANA SAYFA

WhatsApp Gorsel 2023 11 30 saat 10.42.14 1dce58ab

I May Love You Konusu:

Senarist Tang Xin birkaç yıldır yanınd sekreterliğini yaptığı patronu Tang Yu’ya aşıktır, her ne kadar patronu onun en yakın arkadaşına vurulmuş olsa da! Bu yüzden, kimsenin sırrını keşfetmeyeceğini umarak duygularını içine atar. Arkadaşı nihayet Tang Yu’ya onunla ilgilenmediğini söylediğinde, kader gününde her şey değişir. Tang Xin tüm cesaretini toplayıp gerçek duygularını patronuna itiraf eder. Patronu da hiç beklemeden anında onu reddeder!

Yıkılan Tang Xin yeni bir sayfa açmaya, hayallerinin peşinden gidip senarist olmaya karar verir ve istifasını verir. Ama Tang Yu, Tang Xin’in şirketten ayrılmasını istemez ve onu kalması için ikna etmeye çalışır. Bakalım anında reddedilen ve kalbi çok kırılan Tang Xin’i ikna edebilecek mi? Ortaya çıkan tüm garipliklere rağmen, aşk bu ikiliyi kucaklayabilecek mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. hazan dedi ki:

  Dizinin en tatlı karakteri Tabg Dingding…

 2. xee dedi ki:

  gitti gitti gitti ilk öpücük, yönetmen abimiz de pek romantik çıktı. hua abi tren kaçtı beyaaaa erken gelip geç kaldın…….