Juhachi-sai, Niizuma, Furin Shimasu (2023)

Juhachi-sai, Niizuma, Furin Shimasu (2023)

Juhachi-sai, Niizuma, Furin Shimasu (2023)

  • Dizi Adı: Juhachi-sai, Niizuma, Furin Shimasu
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 10
  • Tür: Romantik, Dram
  • Yayın Günleri:  Dizimiz Günceldir Haftada bir Bölüm olarak ülkesinde Yayınlanmaktadır..
  • Çevirmen: FKeNaN79
  • Süre: 30 dk

WhatsApp Gorsel 2023 10 17 saat 07.49.58 c8e1ca06

Juhachi-sai, Niizuma, Furin Shimasu Konusu:

Meika, Sanjou İmparatorluğu adında devasa bir mülkün varisidir. liseyi bitiridiğinde ailesinin ondan yapmasını istdiği görücü usulü evlilik fikrine karşıdır. Tek istediği kendisinin seçip seveceği adamla aşk yaşamaktadır. Kou Fujimiya, Sanjo Group’un başkanı Seijuro tarafından 10 yıl önce kızı Meika Sanjo’ya koruma olarak hizmet etmesi için görevlendirilen korumasıdır. Meika bu görücü usulu evlilikten kurtulabilmek için, Kou’ya, her ikisinin de başkalarıyla ilişki yaşamasının sorun olmayacağı bir sahte evlilik teklifinde bulunur… 18 Yaşındaki bu kızımızın bu evcilik oyunu nasıl sonuçlanacak korumasının hiç bilmediği yönleri onu bir hayli şaşırtsada kaderine boyun eğmemek adına seçtiği bu yolda yaşayacağı hayal kırıklıkları ve mutluluklar onu ne kadar olgunlaştırabilecek..

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm
YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

 1. hana dedi ki:

  Bütün bölümleri ne zaman gelir acaba? Sadece iki bölüm var bayadir

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Dizi güncl bir dizidir sayfadada yazmaktadır kendı ulkesınde haftada 1 blm yayınlanıyor pazar gunu 2 blm yayınlandı pazartesı gunu biz yayınladık.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.