Love of Thousand Years 18.Bölüm

Love of Thousand Years 18.Bölüm

  • Dizi Adı: Love of Thousand Years, Bin Yıllık Aşk
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 30
  • Yayın Günleri: Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi, Salı
  • Çevirmen: AsianQueen
  • Süre: 45 dk.
  • Oyuncular: Zheng Ye Cheng, Zhao Lusi

Love of Thousand Years Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Love of Thousand Years Konusu:

Fu Jiu Yun, ölümlü bir kadına aşık olan ölümsüz bir tanrıdır ve bu kadına karşı özlem duymaktadır. Bu ölümlü kadına karşı o kadar büyük bir özlem duyuyordur ki kendisini bin yıl boyunca on farklı fani enkarnasyonu hayatını yaşarken bulur ancak bu uğraşları boşunadır.

Ve sonra bu ölümsüz kadın bir prenses olarak dünyaya gelir. Ancak düşmanla işbirliği yapan hain prens krallığın yok olmasına neden olur. Bu esnada Fu Jiu Yun prensesi bu karmaşadan kurtarır. Artık Qin Chuan olarak bilinen prenses, halkının köleleştirildiğine tanık olduktan sonra, halkını kurtarmaya yemin eder ve bunun için ruhani lambayı aramaya çıkar ve Fu Jiu Yun’ da ona yardım etmeye karar verir.

Qin Chuan ve Fu Jiu Yun birlikte geçirdikleri bu zaman içerisinde birbirlerine aşık olurlar, ancak kısa süre sonra Fu Jiu Yun’un ruhani lambayı tutuşturmak için gereken lamba fitili olduğunu ve lambayı yakan kişiyle birlikte ortadan kaybolacağını keşfederler. Sadece kendilerini değil bütün insanları etkileyecek olan zor bir karar vermek zorundadırlar. Kaderlerini isteyerek kucaklayabilirler mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.