Love Strikes Back 22.Final Bölüm

Love Strikes Back 22.Bölüm

 • Dizi Adı: Love Strikes Back / Aşkın Karşı Saldırısı
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 22
 • Tür: Romantik,Dram
 • Yayın Günleri: Dizi Günceldir. Bölüm geldikçe çevrilip verilecektir.
 • Çevirmen: MadBean & FKeNaN
 • Süre: 10 dk.
 • Oyuncular: Guo Jia Nan, Yang Xue Er, Wang Jia Li

WhatsApp Gorsel 2023 094 15 saat 19.26.45

Love Strikes Back Konusu:

Nişanlısı Ma Cheng Jun ve en yakın arkadaşı Wen Li Li’nin ihanetine uğrayan ve kısa bir süre sonra bir kaza sonucu bitkisel hayata giren Lin Yan, uyandığında, elinde maddi ve manevi olarak hiçbir gücünün kalmadığını, şirketinin yönetiminin nişanlısı tarafından ele geçirildiğini öğrenir. İntikam almak için hafıza kaybı numarası yapar. Kendisini birkaç defa sessizce koruyan koruması Xiao Mo ile bir ankalma yaparak eski sevgilisi tarafından kendisinden çalınan şirketi ve tüm güçlerini geri alma planını birlikte tamamlamayı kabul eder. Ancak beklenmedik bir şekilde bir dizi duygusal karışıklık sonucu Lin Yan kendisini, anlaşma yaptığı koruması Xiao Mo doğru çekilirken bulur.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

 1. AyşeGül dedi ki:

  Elinize, emeğinize sağlık <3 Her şey için çok teşekkürler En sondaki çevirmenimizin notuna kahkaha attım 😀 Amin diyeceğim de bize de tam tersi oldu galiba 😀 Ben güvenlik görevlisiyim, nasip olursa eşim olacak kişi de polis 😀 o da bana mesleği bırakırsam veya emekli olursam korumam olursun artık diyor 😀 hadi buyur buradan yak 😀 bedavadan koruması olacak ya 😀

  1. MadBean dedi ki:

   😀 😀 valla ne desem bilemedim şimdi 😀 belki sizde işler tam tersi yürür 😉 Aşkta kadın erkek yoktur efenim ehem ehem :))

   1. AyşeGül dedi ki:

    Çok komik bir durum gerçekten 😀 belki de adminim belli mi olur ama onun koruması da olurum yani hem beni de o yetiştirdi 😀 Kesinlikle katılıyorum gerçekten de yok 😀 Saygı ve sevgilerimleeee <3

 2. wienchi dedi ki:

  çeviri ve encode için teşekkürler, sonda çevirmen notuna patladım.

 3. Asideni dedi ki:

  Cevri icin çok tesekürler. her dizide birine veda etmeye alistik artık.

 4. nyaa dedi ki:

  bak bu korumanın babası kızla evlenmelerine izin vermiş olsa hem rakip şirketi ele geçirmiş olacaktı. Çok her şeyi atlayan bi diziydi.