Perfect Mismatch 24.Final Bölüm

Perfect Mismatch 24.Final Bölüm

 • Dizi adı: Perfect Mismatch, Mükemmel Uyumsuzluk
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 24
 • Yayın Günleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba
 • Orijinal Kanal: iQiyi
 • Süre: 45 dk.
 • Çevirmen: jelestial
 • Oyuncular: Luo Zheng, Rain Lu

Perfect Mismatch (2023) | Türkçe altyazılı izle Asyalog.com

Perfect Mismatch Konusu: 

Shi Huahua, kırsaldan gelen, dövüş sanatlarında yetenekli, geleneksel tıp öğrencisi olan yabani bir kızdır. Eğitim için tek başına dağlardayken ustasına, her zaman iyiliğin peşinde olacağına dair söz verir.

Ustasının erki bir arkadaşını ziyaret etmek amacıyla büyük şehire gelir gelmez, yanlışlıkla büyük bir şirketin sözcüsü olur ve daha önceden yanlışlıkla çarpıp yaraladığı iki yüzlü patronu Zhou Zhifei’yi kurtarır.

Patronun ciddi sorunlara neden olan bir travması vardır ve bir gün bir aile tartışmasının içinde kalır ve travması tekrar nükseder. Bu travmanın nüksetmesi fazlasıyla tesadüfi görünse de kader gün yüzüne çıkmaya başlamıştır bile. Bu iki insanın çelişen yetişme şekilleri, davranışları ve yaşam stilleri onları bir araya getirir ve onca kavga ve tartışmalarına rağmen birbirlerini iyileştirmeye başlarlar.

Aile, dostluk ve aşkla çevrilen ikili de, sonunda hayatlarının nihai amacını fark eder ve birbirlerine en çok yakışan güzel aşka ulaşırlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

 1. porselenteaport dedi ki:

  Dizinin karakter özeti dominant ama saf fl, tsundere ml ve yandere kardeş (bence sadece şımarık ve salak erko). En sevdiğim karakter Xiao Xiao oldu kesinlikle tam bir femme fatele bu tarz karakterler hep yan karakter olup harcanıyor.. İzlemeye değer cidden çok arada kalıp uzun bir süre sonra başladım sona doğru keşke daha önce başlasaymışım dedim çok eğlenceli ve tatlıydı sonlarda biraz buga girmiş gibi hissetti beynim ama pişman değilim. Tüm emekleri için Asyalog ekibine teşekkür ederim.<3<3