Sweet Teeth 1.Bölüm

11.10.2021
2.736
Sweet Teeth 1.Bölüm

Sweet Teeth 1.Bölüm

 • Dizi Adı: Sweet Teeth / Tatlı Dişler
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 22
 • Orjinal Kanal: iQiyiiQiyi
 • Süre: 45 dk.
 • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
 • YAYIN GÜNÜ ; HAFTA İÇİ HERGÜN 1 BÖLÜM

 

Sweet Teeth Bölüm Özeti:

Hikaye, etrafı kitaplarla çevrili olmayı seven bir kütüphaneci olan Zeng Li ile başlar. Zeng Li’nin annesi kızının neden hala bekar olduğunu sorgular ve bunun sebebinin, kızının dişleri olduğunu düşünür. Zeng Li annesi tarafından, diş teli taktırmak için hastaneye sürüklenir.

Dou Dou ve Dr. Ai Jingchu’yu konuşurken görür ve Dr Ai’nin Dou Dou’dan ayrıldığını sanarak onun kötü biri olduğunu düşünür. Eve geri dönerken yaşlı bir kadına çarpar ve kadın Zeng Li’nin kendisini yaraladığını söyleyerek Zeng Li’nin gitmesine izin vermez. Bunları gören Dr Ai Jing Chu, Zeng Li’nin umursamaz ve sorumluluk almayan biri olduğunu düşünür.

Sweet Teeth Türkçe altyazılı izle Asyalog

 

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Admin
YORUMLAR

 1. Coldface dedi ki:

  böyle dişçi karşıma çıksa hastaneden çıkmam

 2. EDAA dedi ki:

  ÇOK TATLI DİZİ YAAA

 3. Angel dedi ki:

  Çok tatlı bir dizi. Emeğinize sağlık ♡

 4. Ebru dedi ki:

  İnt baglantılı tvden artık dızılerınızı izleyemiyorum. Sunucu baglantı sorunu diye yazı cıkıyor. Lutfen yardımcı olurmu sunuz ne yapabilirim tekrar izleyebilmek ıcın?

  1. Fkenan79 dedi ki:

   modemı acıp tekrar deneyin lütfen ve geçmişi ve çerezleri silin

 5. Ebru dedi ki:

  Dizileri sitenizden int baglantılı tvden izliyordum. Sımdı ssl uyarısı sunucu baglantı sorunu diye yazı cıkıyor. Lutfen yardımcı olurmu siniz tekrar nasıl izleyebilirim?

  1. MadBean dedi ki:

   SSL hatası internet bağlantısında kopma veya sıkıntı anlamına gelir. Bizlik bir sorun değil. İnternet sağlayıcı firmanızla iletişime geçin

 6. xee dedi ki:

  apla kütüphaneyi yıkmayaydın iyiydi. 🙂

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın