Ashes Of Love 63.Bölüm FİNAL

Ashes Of Love 63.Bölüm FİNAL

Ashes Of Love 63. Bölüm

 • Ülke: Çin
 • Bölüm: 63
 • Süre : 45 Dak.
 • Oyuncular: Yang Zi, Allen Deng, Leo Luo, Adonis Liao, Xia Zhi Yuan, Faye Wang
 • Çeviri: Rksa

Yapudaa Firariye Teşekkürler…

Ashes Of Love 63. Bölüm İzleme Linkleri Aşağıdadır.

Ashes Of Love Konusu:

Çiçek Tanrıçası, bir kız çocuğu dünyaya getirir. Bu doğumu kendi kabilesinden başka kimse bilmez, bu sırrı saklamalarını ve kızını 10.000 yıl su aynasından dışarı çıkmalarını yasaklar. Ölmeden hemen öce kızının kalbine hissizlik tılsımı bırakır. Göksel İmparatorun İkinci oğlu Xu Feng ( Anka Kuşu) oluşumunu tamamlamak için meditasyon esnasında saldırıya uğrar. Büyük bir alev topu haline gelen Kuş, Jin Mi’nin büyülü su aynasına düşer, Küçük üzüm meyvesi Jin Mi, onu kurtarır. Karşılığında onu büyülü su aynasından çıkarmasını ister.

100 yıl bu aynada beraber yaşadıktan sonra, iyileşen Anka Kuşu, Küçük üzüm Jin Mi’yi yanına alarak Göksel İmparatorluğa gitmek için yola çıkar. Küçük üzüm Jin Mi, Göksel İmparatorlukta Xu Feng’in abisi Ru Yu ile tanışır. 2 Kardeşin arasında kalan Jin Mi’yi neler beklemektedir? Sevmeyi bilmeyen ve ailesi hakkındaki gerçekler kendinden saklana Jin Mi, iki kardeşin büyük bir tutkusu ve savaşı haline gelir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

 1. Tuba dedi ki:

  İyi ki yorumlara bakıp izlemişim. Muhteşem ötesiydi. 63 bölüm nasıl bitti anlamadım. Emeklerinize sağlık çok teşekkürler..

 2. Zulfiye dedi ki:

  45. 60. 63. Bölümleri tekrar tekrar izledim.
  Bana aşkı sorgulatan dizi, bana aşkı öğreten dizi! Doyamadım sevmelere!
  Eee şimdi ne yapmalı! Tabiki okul açılmadan o soğuk ejderhanin Şeytan olduğu, umuyorum ki aşkı bulduğu diziyi izlemeye!
  “Soğuk ejderha derken” dediğinizi duyar gibiyim( İkinci erkek desem anlarsınız herhalde,onu da mutlu görmeyi, sevildiğini görmeyi çok isterim)
  Çekilin, Tutmayın beni geliyoruuum!
  (Çok sevgili adminler! Bu diziyi çevirip bizlerle buluşturduğunuz için nasıl teşekkür etsek azdır,hakkınız ödenmez, iyi ki varsınız, Seviliyorsunuz ❤️❤️❤️)

 3. serap dedi ki:

  çok güzel bir diziydi emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 4. Hly dedi ki:

  İlknomce beni bu diziyle tanistordihiniza çok tşk ederim. Uzun süredir moon lovers tan ( gelmeyeceğini bile bile hala 2 sezonu bekleyenlerden in) sonra çok severek ve etkisinde kaldığım bir diziydi. Çok tşk ederim. Tavsiye edebileceğiniz bina benzer dizi önerinizi alabilirmiyim

 5. Khrmn dedi ki:

  Bu bölümü açamıyorum neden acaba

 6. Aslı dedi ki:

  Ama yaaa film efsaneydi keşke bu kadar kısa olmasaydı değil 63 bölüm 163 bölüm olsa seyrederdim ?