Dilruba Dilmurat Hamilelik Söylentilerini Yalanladı..

11.01.2023
4.907

Dilruba Dilmurat Hamilelik Söylentilerini Yalanladı..

 

 

Hamilelik söylentileri kasırgasının ardından Dilraba Dilmurat (迪麗熱巴) nihayet bir canlı yayın etkinliğinde düz karnını göstererek tüm şüpheleri ortadan kaldırmaya çalıştı. Dilruba, kamuoyunun yoğun eleştirilerine rağmen sağlıklı teni ve yaydığı pozitif enerjiyle hakkında çıkan söylentilerden etkilenmemiş görünüyor.

asyalog diruba

Lila renkli bir bodysuit ve bol bir kot pantolon giyen Dilruba, hamilelik söylentilerini bir kez daha dolaylı olarak yalanladı. Bu bir canlı yayın olduğu için, spekülatif netizenlerin düz karnının sahte olduğunu iddia edebilecek  başka bir nedenleri kalmadı.

Aktris, programının son zamanlarda fotoğraf çekimleri ve canlı yayın etkinlikleriyle dolu olduğunu ve herhangi bir çekim projesinin muhtemelen  Yeni Yılı’n ilk ayından  sonra başlayacağını paylaştı. Dilruba bu, yedi aylık ayrılığınve bunca zaman boyunca yaptığı aktiviteleri ayrıntılı olarak açıklamasa da, istediği zaman uyanabildiği için en mutlu dönemi olduğu yorumunu yaptı.

Hayranlarının ekranda kendisini özlediğini anlayan Dilruba, yakında yayınlanacak olan hukuk draması Prosecution Elite <公訴精英> için yayın tarihi kesinleşmemiş olsa da, hayranlarının yine de dört gözle beklediklerini umduğunu belirtti.

Şu anda, Dilraba’nın Zhu Yawen (朱亚文) ile birlikte gizemli suç gerilim filmi Female Police Captain <女刑警隊長>’e katılacağına da inanılıyor. Daha önce Zanila Zhao Liying (趙麗穎) ve Andy Yang Zi’ye (楊紫) başrol teklif edildiği, ancak Zhao Liying’in yoğun temaların yönetmelikleri geçmekte zorlanacağını düşündüğü, Andy’nin ise karakterin geçmiş rollerine çok benzediği için reddettiği söyleniyordu.

Kaynak Jeynestar

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.