DYLAN WANG GELECEK OLAN 3 YENİ DİZİSİ İLE EKRANLARA HÜKMEDECEK

23.01.2023
10.437

DYLAN WANG GELECEK OLAN 3 YENİ DİZİSİ

                                                                                             İLE EKRANLARA HÜKMEDECEK

Love Between Fairy and Devil dizisinin yıldızı Dylan Wang Hedi’nin  popüleritesi gittikçe artıyor. Öyle ki, şu sıralar yeni projelerinin online promosyonunu yapmak ve eğlence şovlarına çıkmanın yanı sıra çekimlerle de meşgul.

pq8pe 3f

Üç yeni dizi ile Dylan’ın sıralamalarda daha da yukarılara tırmanması ve 2023’e hakim olması bekleniyor.

Unchained Love dizisinden sonra, iQiyi’nin komedi dizisi Never Give Up projesinde  Yukee Chen ile birlikte rol aldı. Bu sefer ikiliyi bir çift olarak değil de  Yukee’yi Dylan’ın yengesi rolünde göreceğiz. Hırslı bir karakteri canlandıran Dylan, sadece azmini sergilemekle kalmayacak, aynı zamanda komik mizacıyla izleyenleri eğlendirecek. Never Give Up dizisi, aynı zamanda bir Yeni Ay Yılı dizisi olarak listeleniyor, bu da bu dizinin büyük olasılıkla Dylan’ın yakında piyasaya sürülecek bir sonraki çalışması olacağını gösteriyor.

dPB8d 3f

24 yaşındaki aktör şimdilerde Bai Lu ile Sadece Ask İçin dizisinde rol alıyor. Sadece Aşk İçin, otoriter ama sorumlu bir yönetici Shi Yan ile finans muhabiri Zheng Shu Yi arasındaki romantik bir hikayeyi anlatıyor. Hayranlar onların zıt karakter mizaçlarını görmek için
hevesle beklerken, setteki resmi olmayan fotoğraflar beklentileri artırıyor. Dylan, Bai Lu ile bir düğün sahnesinde görüldü, bu da çekimlerin neredeyse bitmek üzere olduğunu gösteriyor.

Romantik rollerin yanı sıra, aktris Zhou Ye ile CCTV’nin Cumhuriyet savaş dizisi Our Southwest General University’de rol alarak, farklı türlerle de kendine meydan okuyor. Dizinin konusu, 1937’de İkinci Çin-Japon Savaşı patlak verdiğinde, bir grup genç ve
tutkulu üniversite öğrencisinin, eğitimlerini ve geçim kaynaklarını Japon ordusundan  korumak için mücadele edişini anlatıyor.

Our Southwest General University tanıtım videosunda, Dylan’ın silah sesleri ve patlayan  bombalarla çevriliyken başkalarını kurtarmak için koştuğunu gösteren önemli, yoğun ve  kanlı savaş sahnelerini görüyoruz. Love Between Fairy and Devil’daki gelişmiş oyunculuk
becerileriyle tanınan Dylan’ın, Our Southwest General University’de daha yoğun ve kaotik duygularını sergilemesi bekleniyor.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

  1. gdlover dedi ki:

    ah o gelsin biz her türlü izleriz